Aksesuar Kullanımı Nasıl Olmalı - aboutcatdog


Aksesuar Kullanımı Nasıl Olmalı

Aksesuar Kullanımı Nasıl Olmalı:Aksesuarlar evin dekorasyonunu zenginleştirme görevine sahiptir. Doğru obje ve aksesuarları doğru yerde kullanmak, mobilyayı tamamlar ve dekorasyonda büyük fark yaratmanızı sağlar. Ev içerisinde aksesuar kullanımı sadece oturma odasında gerçekleşmez; Ayrıca yatak odanızda, mutfağınızda, koridorda veya yemek odanızda da yapabilirsiniz. Her odada değerlendirebileceğiniz alternatif aksesuarlar bulmak için
içeriğimin geri kalanına göz atabilirsiniz.

Aksesuar Kullanımı Nasıl Olmalı

Evin en çok kullanılan alanlarından biri ön odadır.Eve girerken ve çıkarken, ziyaret ederken veya diğer odalarla bağlantısı nedeniyle sıklıkla geçtiğimiz koridorlar, ev aksesuarlarının kullanımı için en ideal yerlerden biridir. Koridorlar için en uygun ürün evin genel dekorasyonuna uygun olarak seçilen şifonyerdir. Şifonyerin üstü, evde aksesuar kullanmanız için ideal bir yerdir. Giriş yolunuzun daha şık görünmesi için tuvalet masanıza tasarımcı bir ayna yerleştirebilirsiniz.Koridorunuz zaten iyi aydınlatılmışsa, minimalist heykellerin veya vazoların büyük etkisini evinizin girişine yansıtabilirsiniz.

Duvar Resimleri

Duvar resimleri evin birçok alanında dekoratif aksesuarlardır. Burada en önemli nokta, doğru alanda, doğru boyutlarda ve renklerde bir masa seçmektir. Oturma odanız için dekorla uyumlu kanvas baskıların gücünden yararlanın veya yatak odanızda yatağınızın başucuna bir sanat eseri yerleştirin.Ekstra aydınlatmadan yararlanın!

Yapabilirsiniz. dekorunuzu mükemmel avize seçenekleriyle, ancak yalnızca ek aydınlatmayla geliştirin. Belirli zamanlarda ışığın odak noktalarını değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Parlak ışık, özellikle geceleri gözlerinizi bir süre sonra yorabilir. Salona, ​​koridordaki şifonyerin yanına ya da yatak odanızdaki komodinlerin üzerine şık bir lamba yerleştirebilirsiniz.

Aynaların doğru kullanımı

Şık aynalar arasında şık aynalar yer alır. evde aksesuar kullanmak isteyenlerin ilk tercihi. Küçük odalara aydınlık bir görünüm kazandıran ayna modelleri de evin birçok
bölümünde kullanılabilecek aksesuarlar arasında yer alıyor. Konsolun oturma odasına yerleştirdiğiniz kısmına uygun bir ayna kullanabilirsiniz.

Daha modern bir dekorasyon yaratmak için oturma odanızın daha küçük olan duvarını geometrik şekilli bir ayna ile kaplayabilirsiniz. Aynaların kullanımı bununla sınırlı değildir. Koridorda kullanım için küçük dekoratif aynalar en iyi seçimdir.

Yorganlar ev tekstilinin bir parçası olsa da, farklı tasarımlara sahip modelleri tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz. . Oturma odanızın dekorunda sadelik önemliyse, renkli kırlentlerle yaşam alanınızı aydınlatabilirsiniz.

Bu aksesuarı yalnızca oturma odanızla sınırlamayın. Yatak odanızda kullanmak üzere farklı şekillerde yapılan yastıklar ile odanızda gözle görülür bir enerji yaratmanız mümkün. Yuvarlak, kare, oval ve dikdörtgen gibi çeşitli geometrik şekillerde yapılan yastıklar, alışılmışın dışında şekillere sahip modelleri yatak odanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Romantik bir etki için mum ve şamdanlar

Eski zamanlarda sadece aydınlatma için kullanılan, günümüzde dekoratif ürünler haline gelmiştir. Dekorasyonunuza farklı boyut ve şekillerde birkaç mum ekleyerek romantik efektler oluşturabilirsiniz.

Yemek masasının ortasına yerleştireceğiniz şık bir mumlukta her zaman elinizin altında bir mum bulundurabilirsiniz. Kış balkonları da mum kullanmak için en ideal alanlardan biridir. Kış balkonunda kahvenizi yudumlarken soğuk havanın tadını çıkarmayı seviyorsanız mumlarla ortama sıcak bir hava katabilirsiniz. Ayrıca mumu kullanacağınız alana uygun birkaç mumluk modeli bulunmaktadır.

4.7/5 - (4 votes)

Melis

Hello to all followers, my name is Melis, I was born in 1985 in Istanbul. I graduated from Uludag University and Istanbul University Philosophy. I have been producing content about women for a long time and sharing them with my followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *