Balık Etli Kadınlar İçin 2023 Yaz Modası - aboutcatdog


Balık Etli Kadınlar İçin 2023 Yaz Modası

Balık Etli Kadınlar İçin 2023 Yaz Modası:Güzel görünmek, tüm bayanlar için önemlidir. Özellikle yaz aylarında giyime ve kuşama toplumumuzda daha çok dikkat edilir. Kış aylarında kalın kıyafetlerin altında saklanan kilolarımız yaz aylarında ortaya çıkar ve göze daha fazla batmaya başlar. Ayrıca deniz mevsimi olduğundan mayo giyme dönemi başladığı için, diyet mevsimine de girmiş oluruz.

Yazın eskimeyen modası her zaman ki gibi rengarenk bluzlar ile kısa şortlardan ve taytlardan oluşuyor. Balık etli bayanlar bu yaz döneminde ise vücut kusurlarını kapatmaya çalışmakta ve uygun kıyafeti seçmekte çok zorlanmaktadır. Eğer orta boylu ve balık etli bir bayansanız öncelikle omuzlarınızı ön plana çıkararak işe başlayabilirsiniz. Alt bölgelereniz de ki aşırı kiloları saklamak için omuzlardan faydalanabilirsiniz. Böylece herkesin gözleri direk omuzlarınıza odaklanacak ve alt yarınız kamufle olarak gözlerden uzak kaçacaktır. Özellikle koyu renkli, zarif ve kibar bluzları tercih edin. Kullanacağınız aksesuar ve takılar dikkatleri dağıtarak kilolarınızı saklayacaktır.

2023 Kadın Yaz Modası

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte bayanların yeni sezon alışverişleri de başlamış oldu. Alışveriş sırasında üzerinize uygun kıyafet bulmakta zorlanıyor olduğunuz kesin. Bunun için üzülmenize gerek yok. Doğru parçaları kombine ederek ve doğru renkleri ve modelleri kullanarak keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Yaz aylarının vazgeçilmezi etekler her zaman ki gibi yine bu sezonda da kullanılmaktadır. Diz hizasına göre tasarlanmış, fazlalıkları içerisine alan ve sert kumaş kullanılmış etekleri tercih etmelisiniz.

Eğer yaz döneminde açık renkli bluzlar giymek hoşunuza gidiyor ise bu tür bluzları koyu renkli modern diz hizalı etekler ile uygun hale getirebilirsiniz. Şunu da belirtmemizde fayda var ki mutlu olmak ve  daha keyif alır şekilde alışveriş yapabilmek için kendi dış görüntünüzle barışık olmanız şarttır.

Bacaklarınızı daha uzun ve uygun göstermek için diz hizalı eteklerin altına diz üstü çoraplar giyebilir ve bacaklarınıza renk katabilirsiniz. Asla üzerinize tam oturan elbiseleri tercih etmeyin bu tüm vücut hatlarınızı ortaya çıkaracaktır. Aşırı bol elbiseler giymekte görüntünüzü bozabilir bunun için sert kumaş ile tasarlanmış kıyafetleri ön planda tutunuz. Unutmadan belirtmekte fayda var İnce kumaşlı kıyafetleri tercih ederseniz korse de kullanabilirsiniz.

5/5 - (2 votes)

Melis

Hello to all followers, my name is Melis, I was born in 1985 in Istanbul. I graduated from Uludag University and Istanbul University Philosophy. I have been producing content about women for a long time and sharing them with my followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *