Bol Kesim Kot Pantolon Tarzı 2023 de Moda Mı Olacak ? - aboutcatdog


Bol Kesim Kot Pantolon Tarzı 2023 de Moda Mı Olacak ?

Bol Kesim Kot Pantolon Tarzı 2023 de Moda Mı Olacak ?  Yeni yılın hızla yaklaşmasıyla birlikte 2023 moda trendlerini araştırmaya başlamanın tam zamanı. 2022’nin merkezinde dar paça pantolonlardan bomber ceketlere kadar çeşitli moda trendleri vardı.
Moda tahmincilerine göre 2023 farklı olacak. Kesinlikle çekici olacağını iddia ettikleri bir trend, bol kot görünümü olacaktır. Eskiden giydiğimiz skinny jeanler out, boyfriend görünüm yeni trend. 2023 bize sadece daha büyük ve daha iyi stiller değil, aynı zamanda daha bol stiller getirecek, çünkü skinny jean’den uzaklaşıp daha bol Anne jean trendine doğru ilerliyoruz.

Moda dünyasında, sevimli görünmek kadar rahat olmayı da önemseyen küçük ama güçlü de bir grup var. Zira 2023 , spor ayakkabıların  topuklulara tercih eden , çok fazla askılı ve kravatlı gömleklerden uzak duran  ve dar kot pantolon giymekten hoşlanmayanlar için çok şanslı geçecek .

Rahatlık sizin için stilden daha önemliyse, artık trendlerden ödün vermek zorunda değilsiniz .  Çünkü bol kesim kot pantolonlar 2023’ün en sıcak moda trendi olacak .

İşte yeni bol kesim kont pantolon trendinden bir kaç örnek !

Bu İçeriklerimizde İlginizi Çekebilir !

5/5 - (3 votes)

Melis

Hello to all followers, my name is Melis, I was born in 1985 in Istanbul. I graduated from Uludag University and Istanbul University Philosophy. I have been producing content about women for a long time and sharing them with my followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *