En Güzel Sonbahar Makyaj Trendleri 2023 - aboutcatdog


En Güzel Sonbahar Makyaj Trendleri 2023

En Güzel Sonbahar Makyaj Trendleri 2023 :Sonbaharı karşıladık ve yaz mevsimini yavaş yavaş geride bırakmaya başladık. Sonbahara girerken doğal bronz bir renk, makyaj için yeterli olmayacaktır.

En Güzel Sonbahar Makyaj Trendleri

Bu sonbahar aydınlatıcı ve kapatıcılar yanında toprak ve bordo tonlar makyajda ön plana çıkıyor.

Sonbaharda doğa dönüşüm yaşar ve kıyafetleriniz kadar makyaj trendleri de bu değişime uğrar. Havalar soğumaya başlasa da sıcak renklerin hakimiyetini kaybetmediği bu mevsim, doğal ve aynı zamanda iddialı olmanızı sağlayacaktır. Sonbaharın vazgeçilmezi olan toprak tonlar,  bordo ve sütlü kahve makyajınızda size çekici bir görünüm kazandıracaktır.

Yüzünüz Sonbaharda Da Işıldamaya Devam Etsin

Sonbaharda makyajınızın kalıcı ve güzel görünümlü olmasını sağlamak sizin elinizde. Işığı yansıtan hassas pigmentler ve vitamin kompleksi cildinizde sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüm sağlayacaktır. Yüzde hafif ışıltı sağlayacak bir görünüm için aydınlatıcı kullanmanız doğru bir tercihtir. Aydınlatıcı da mor, turkuaz ve sarı renkleri kullanabilirsiniz.

Gözler İçin Bordo Ve Kahverengi Farları Tercih Edin

Sonbahar makyajının en etkileyici bölümünü gözler oluşturmaktadır. Göz makyajı içinse bordo, kahverengi ve mürdüm tonlar oldukça etkili olacaktır. Gözleri belirginleştirmek için de göz kaleminizi  yoğun kullanmanız gerekmektedir. Maskara ile de göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Bu sonbaharda en çok uygulanacak makyaj stilleri içerisinde, alt kirpiklere de yoğun şekilde maskara uygulamaktır.

Koyu renk göz makyajınızı tamamlarken dudaklara da lip stick uygulayarak sıvı dokusu ve pigmentasyonu ile tek uygulama sayesinde parlak dudaklara kavuşabilirsiniz.

Üzgünüm ama bronzluğunuz hafif bir parıltıyı destekleyecek kadar açılmaya başladı bile. Yeni sezonun vitrinlerine bakarken bu yıl çantanıza ne koyacağınızı düşünmekten vazgeçmeyin. Yeni makyaj trendleri neler? Bu yıl göz makyaj paletinize hangi renkleri eklemelisiniz? Gelin bu yılın makyaj trendlerine bir göz atalım ve ne alacağınıza karar verelim.

 Bu, mat fondötenlere, kahverengi rujlara ve göz farlarına yer bırakmanız gerektiği anlamına gelir. Bronzlaşma da moda olacak. Hiç bitmeyen, tatlı tabağı büyüklüğündeki bronzlaştırıcılara geri dönmeye hazır mısınız? Şimdi ise içinde bronzlaştırıcı pudra bulunan allık fırçaları şeklinde geliyorlar.

Çantada taşımak çok daha ergonomik. Bu yıl makyaj çantanızın vazgeçilmezi olacak yarışmacılar. 

5/5 - (2 votes)

Melis

Hello to all followers, my name is Melis, I was born in 1985 in Istanbul. I graduated from Uludag University and Istanbul University Philosophy. I have been producing content about women for a long time and sharing them with my followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *