Göğüs Küçültme Operasyonu - aboutcatdog


Göğüs Küçültme Operasyonu

Göğüs Küçültme Operasyonu:Kadınlar için göğüslerinin nasıl göründüğü oldukça önemlidir. Giydiği kıyafetlerin yakalarını aldıkları iç çamaşırlarını hep onlara göre tercih ederler. Genellikle bayanlar karşımıza göğüs büyütmek için çıksa da göğüslerini küçültmek isteyenlerin sayısı da yadsınamaz. Tabi göğüs küçültme herkesin sandığı gibi öyle çok kolay bir şey değil. Öncelikle bu konuda iyi bir doktor bulmanız gerekiyor. Ameliyat olduktan 15-20 gün içerisinde ağrılarınız son buluyor. Kimisinde bu süre daha uzun ya da kısa olabiliyor. Ağrı eşiğinizde önemli.

Göğüslerinizin bedeni sizin isteğinize göre değil doktorunuzun vücudunuza uygun gördüğü beden kadar küçültülebiliyor. Ayrıca sonradan sarkma olmasın diye küçültme yapmadan önce doktorunuz fazla kilolarınızı vermenizi isteyebilir. Emzirmeyi ve süt kanallarını etkileyecek bir ameliyat değil.

Ama yine de doktorlar doğum yapmayı düşünmediğinizde yaptırmayı tavsiye ediyor böylece tekrar deforme olmazlar. Eskiden yapılan operasyonların tersine artık göğüs küçültme ameliyatlarında çok fazla iz kalmıyor. Kalan iz de zaten çoğunlukla göğsün altında ve bir miktarda meme başından aşağı doğru oluyor. Fakat doktorlar meme ucunda his kaybının olabileceğini. Hastaların bunu göz ardı etmemesi gerektiğini belirtiyorlar.

Meme küçültme, memelerinin büyüklüğünden memnun olmayan kadınların tercih ettiği meme küçültme yöntemidir. Kusursuz, dik ve estetik göğüsler her kadının hayalidir.

Doğum sürecinden kaynaklanan güven sorunları, sık kilo alıp verme ve ergenlik döneminde genetik faktörlerin neden olduğu iri göğüslerin sarkmaları kadınların sorunu haline gelir. Kabuslar.

Vücut ağırlığına göre gelişmiş göğüs çevresi
ve öne eğilme, sırt ve omurga ağrısı, kemik deformasyonu, pişik veya meme altı yaralanmaları Boy ve Kiloya uygun Göğüs küçültme ameliyatları örneğin kıyafet bulamadığınız durumlarda tercih edilir. Büyük meme dokusunun küçültülmesi ancak ameliyatla mümkündür.

Meme dokusunun gelişimi sırasında veya sonrasında (obezite ve hamilelik) büyümesi sadece estetik değil aynı zamanda tıbbi sorunlara da neden olur. Bu durumlarda meme hipertrofisi veya makromasti olarak bilinen meme küçültme ameliyatı yapılır.

Meme küçültme ameliyatı olarak da bilinen meme küçültme ameliyatı, fazla yağ, doku ve meme derisinin alınması işlemidir. Göğüsleriniz büyükse
rahatsızlığını gidermek veya vücudunuza uyan bir göğüs büyüklüğüne ulaşmak için göğüs küçültme işlemini tercih edebilirsiniz.

Meme küçültme işleminin amacı nedir? Göğüs küçültme?

Meme küçültmede temel amaç simetrik, dik ve aynı görünen estetik göğüslere ulaşmaktır. Meme küçültme, memelerin hastanın daha rahat edeceği bir boyuta küçültülmesini içerir. Hasta, büyük göğüslerin neden olduğu sırt, boyun ve omuz ağrılarından kurtulur, daha dinamik ve çekici bir görünüm kazanır.

5/5 - (1 vote)

Melis

Hello to all followers, my name is Melis, I was born in 1985 in Istanbul. I graduated from Uludag University and Istanbul University Philosophy. I have been producing content about women for a long time and sharing them with my followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *