Hakkımızda - aboutcatdog


Hakkımızda

Sihirli Ruj ekibi olarak, sitemizde yer alan tüm yazıları, belirli bir süzgeçten geçirerek yayınlıyoruz. Her konu, siz kadınların günlük yaşamına faydalı olacak, son moda trendlerden haberdar olacak, keyifli vakit geçirecek şekilde belirlenmektedir.

Yayınladığımız yazılar yazarlarımıza aittir. Çeşitli araştırmalar neticesinde ortaya çıkan konuları, kendi bilgi ve birikimlerini katarak yorumlamaktadırlar. Bu yüzden kaynak gösterilmeden alıntılanması yasaktır. Yazılarımız kaynak gösterilmeden yayınlanırsa, Google ve DMCA ile irtibat kurulacak ve ilgili yazının siteden kaldırtılması sağlanacaktır. Bu gibi durumlarda sitenizin ceza alabileceğini unutmayın.

Sitede kullanılan görseller, çeşitli internet sitelerinden alınmaktadır. Eğer telif hakkının size ait olduğunu düşündüğünüz bir video yada resim varsa, iletişim bölümünden bizlerle irtibat kurabilirsiniz. En geç 2 gün içinde mesajınızı değerlendirilecek ve haklı olmanız durumunda ilgili içerik siteden kaldırılacaktır.

Sitede yer alan sağlık yada güzellik alanındaki konular tavsiye niteliğinde olup, tedavi amaçlı değildir. Bu yöntemlerin tedavi amaçlı kullanımını kesinlikle önermiyoruz. Oluşabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. Lütfen bu gibi konular için doktorunuza danışın.

%95 kadınlardan oluşan ziyaretçilerimizin geri dönüşü bizler için çok önemlidir. Bu yüzden sitede yer alan konularla ilgili merak ettiğiniz herşeyi, ister konu altına yorum yaparak, ister iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçerek sorabilir, isteklerinizi yada şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.