Kadın Nasıl Giyinmeli ? - aboutcatdog


Kadın Nasıl Giyinmeli ?

Kadın Nasıl Giyinmeli:Mevsimler arasındaki geçişte giyinmek sonsuz bir mücadeledir. Çünkü aynı gün, sıcaklıklar öngörülemeyen bir oranda yükselir veya düşer. Bu nedenle insan her zaman yaz mevsiminde giydiği kıyafetlere bakmaya başlar. Peki ne yapmalı? Öncelikle gün boyunca kolayca karıştırıp kombinleyebileceğiniz basit parçalar seçmelisiniz. Pandemi ile birlikte moda bilincinin konfora odaklanması sonbahar-kış sezonunda işleri daha da kolaylaştıracak. Kombininize karar vermeden önce yaz sonu stil önerilerimize göz atmayı unutmayın.

Üst Giyim

Sonbaharda ağırlıklı olarak kullanabiliriz. bizim yazlık tişörtlerimiz Bu yüzden iş üstlere geldiğinde seçenekler gerçekten sınırsız. Kat kat giyindiğiniz sürece ne giydiğiniz önemli değil.

Hala yazlık mahsul üstlerinizi ve erkek arkadaş tişörtlerinizi giyebilirsiniz. 2021 yaz modasını düşünün ve yazlık kıyafetlerinizi farklı katmanlarla birleştirin. Crop üstlerinizi ince, ferah hırkalarla, erkek arkadaşınızın tişörtlerini kot ceketlerinizle eşleştirin.

Dış katman

Evden terli çıktınız ama şimdi siz titreme; belki tam tersi? Bu senaryoyu yaşamamak için önünüze
hırka ve ceket serilir. Basit bir tişörtün üzerinde sizi güzel gösterecek birçok ceket ve hırka var. Geçen yıla bakarsanız, değişmeyen tek trendin sadelik olduğunu görürsünüz. Bunu unutmayın ve eğer dolabınızda yoksa hemen siyah ve lacivert kot pantolon ve deri ceketler, eskitilmiş hırkalar alın ve yavaş yavaş çıkarmaya başlayın. Çünkü bu sezon muhtemelen
kazağınızı giyebileceğiniz geceleriniz olacak. Triko geçen sonbaharda olduğu gibi bu sezon da moda. Ayrı örgü takımları ve örgü üstleri öneriyoruz. Son derece rahat ve zahmetsiz tarzlarından bahsetmiyorum bile.

Sade elbiseler

Konu stil ve Rahatlık olduğunda sonbahar elbiseleri mükemmeldir. vazgeçilmez seçeneklerdir. Burada da yazlık kıyafetleriniz yardımınıza koşacak.
Kolsuz kazaklarla kombinleyebilir, hırkalarla da giymeye devam edebilirsiniz. Ya da triko ve örgü elbiseleri deneyin. iç çamaşırı elbiseleri, keten gömlek elbiseleri; sonbaharın en popüler parçalarından biri olacak.

Jeans:

Kabul edelim; Yazın pantolon giymeyi özledik. Siz de böyle düşünenlerdenseniz beyaz kot pantolonunuzu çıkarmanın zamanı geldi.Ancak eteklerin rahatlığından vazgeçmek istemiyorsanız yine midi etekleri ya da örgü modellerini tercih edebilirsiniz. Hareket halindeyken giyeceğiniz günler için elbise pantolonunuzu giyin ve bunları siyah slip-on etek ve akşamları için klasik topuklu ayakkabılarla değiştirin.

Ayakkabılar

Mantar tabanlar en iyi yoldur. bu sonbahar gidin Şekil ayağınıza uyar ve her yere takılabilir. Terlik hissi veren ayakkabı tasarımını sık sık göreceğiz. Her zaman şık olmak isteyenler için bu ayakkabıların topuklu versiyonları da var. Geçtiğimiz birkaç yıl bize bir şey öğrettiyse, o da istemezsek bir daha asla topuklu ayakkabı giymek zorunda kalmayacağımızdır.

Kendinizi her iyi hissettiğinizde en iyi şekilde görünürsünüz! Bunu unutmayın.. : ) bu yazımızda sizlere moda kategorimizde Kadın Nasıl Giyinmeli makalemizi yayınladık..

5/5 - (3 votes)

Melis

Hello to all followers, my name is Melis, I was born in 1985 in Istanbul. I graduated from Uludag University and Istanbul University Philosophy. I have been producing content about women for a long time and sharing them with my followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *