Kadınlarda Orgazm Sırasında Gelen Sıvı - aboutcatdog


Kadınlarda Orgazm Sırasında Gelen Sıvı

Sevgililer, filmlerde gördüğünüz resimlerden çok bu soruyla ilgileniyorsunuz. Pek çok kadın bunu idrarla karıştırıyor ve cinsel ilişkiden kaçınıyor. İlişki sırasında sıvı sızıyor, bu sıvı nereden geliyor, biliyorsunuz iki yer var. Ya vajinadan ya da üretradan gelir. Bu tek yoldur. Artık vajinadan fışkıran sıvı gelmiyor.

Vajinadan çıkan sıvı ilişkiyi kolaylaştıran kayganlaştırıcı bir sıvıdır ve klasik kadınlarda biz buna salgı deriz Hayır.Öncelikle idrar yollarından çıkan sıvıdan bahsediyorum.

Bu sıvı bilgileri neler?

İdrar yolunun etrafında dışarıdan görünmeyen ve idrar yoluna içeriden giren kamera ile görülemeyen küçük bezler vardır. Bazı kadınlarda bu bezler idrar yolunun uçlarında yer alabilirken bazı kadınlarda idrar yolunun tamamında yerleşmiş olabilir. Peki erkekteki gibi 1-5 ml‘lik bir sperm nasıl çıkıyor?Kadın orgazmı sırasında bu bezlerin bir ucu idrar yoluna açılır ve buradan erkek orgazmına benzer orgazm yaşanabilir. Charles Üniversitesi‘nde DR.Zlatko, 46 ​​çalışma analiz edildi ve beş kitap özeti üretildi.

  • Bu durum her kadında görülmez.
  • Görülme sıklığı %10-54 oldukça açık bir oran, genel manada kadınların 3/1 nde bu olabilir.
  • Sıvı miktarı ise 1 ml ile 900 ml arasında olabilir.

Aslında biz bunu biliyoruz. Masters ve Johnson, 1960 lı yıllarda gönüllülerin de katılığı yaklaşık 7500 tane çifti laboratuvar ortamında cinsel ilişki sırasında inceledi.

O da yaklaşık 380 kadında bu durumu tespit etti.Yani orgazm sırasında dışarıya bir şey fışkırmasını tespit etti.

Peki;

  • Bu gelen idrar mı?
  • bu gelen boşalma sıvısı mı?
  • Bahsettiğimiz bezlerden mi geliyor.
  • Yoksa her ikisinden mi geliyor.
  • Ya da üçü de olabilir bunu nasıl ayırt edeceğiz.
5/5 - (1 vote)

Melis

Hello to all followers, my name is Melis, I was born in 1985 in Istanbul. I graduated from Uludag University and Istanbul University Philosophy. I have been producing content about women for a long time and sharing them with my followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *