Kaşlar Artık Daha Şekilli - aboutcatdog


Kaşlar Artık Daha Şekilli

Kaşlar Artık Daha Şekilli:Kaşların yüzü ne kadar değiştirdiği kuşkusuz ki bilinen bir gerçektir. Bu durumda özellikle kadınlar kaşlarını şekillendirmek için büyük çaba sarf etmektedir. Bunun için de cımbız ya da ip kullanılmaktadır.

Artık microblading yani üç boyutlu kıl tekniği sayesinde şekilsiz kaş derdi sona ermiştir. Bu teknik ile kişiler kaşlarının istenen şekle sokulmasını son derece kolay bir şekilde sağlayabilmektedir. Günümüzde özellikle güzellik merkezlerinde ya da kalıcı makyaj merkezlerinde uygulanan bu teknik ayrıca kişilere doğal bir görünüm vermektedir.

Microblading tekniği tek kullanımlık iğne ile mineral ve doğal renklerin kaşlara uygulanma işlemidir. Elbette bu işlemin mutlaka profesyonel ve deneyimli kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde istenen görüntüye kavuşmak mümkün olmayabilir.

Bazılarına göre bebek emeği gibi bir süreçtir. bizim için nasıl Hımm…

Kaş modelimiziyüzünüzün şekline göre en pratik ve doğru yöntemlerle buluyoruz ve tavsiyelerimizi paylaşıyoruz!

Saç modellerinde olduğu gibi dikkat etmelisiniz. kaşlarınızı şekillendirmek için yüz tipinize göre. Yüz çizginizi göz önünde bulundurarak şekillendirdiğiniz kaşlarınız ihtiyacınız olan tek aksesuar olabilir. Peki kaşlarını yeterince verimli kullanıyor musun? Hazırladığımız Kaş Kaldırma Kılavuzu ve Kaş Şekilleri‘ne başvurarak yanıt bulabilirsiniz.

Şimdi kaşlarınızla çalışma zamanı!

Kaşların şekli yüz için neden önemlidir?

Yüz çerçevesinin kusursuz görünmesi için kaş modelleri çok önemlidir. Yüz şekline göre kaş modelleri kaş tasarımında en önemli adımdır. Bakışa ifade veren ve yüzün çizgisini belirleyen kaş şeklinin yüz şekli ile uyumlu olması son derece önemlidir.

Yüzün şekline bağlı olarak siz de çok önemlidir. kaşların kalın mı kıvrık mı olduğunu anlayabilirsiniz. Kaş modelleri ihtiyacınız olan şey. Bazıları doğal kaş modellerinden vazgeçemez!

Stilinizi belirleyin, kaşlarınızı şekillendirin.

5/5 - (2 votes)

Melis

Hello to all followers, my name is Melis, I was born in 1985 in Istanbul. I graduated from Uludag University and Istanbul University Philosophy. I have been producing content about women for a long time and sharing them with my followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *