Küçük Göğüslüler İçin En İyi Ve En Güzel Sütyen Tipleri - aboutcatdog


Küçük Göğüslüler İçin En İyi Ve En Güzel Sütyen Tipleri

Küçük Göğüslüler İçin En İyi Ve En Güzel Sütyen Tipleri : Daha küçük bir göğüse sahip olmanın beraberinde getirdiği bir dizi avantaj vardır. Rahatsızlık duymadan karın üstü yatabilme, kısıtlama olmadan egzersiz yapabilme, sütyen takmadan egzersiz yapabilme vb. Daha küçük göğüsler için tasarlanmış sütyenler bulmak, daha küçük bir göğüs ölçüsüne sahip olmanın avantajlarından biri değildir, ancak şüphesiz daha küçük bir göğüs ölçüsüne sahip olmanın getirdiği faydalar vardır.


Size tam olarak uyması gereken bir sütyenin doğru boyutlarını belirlemek için evde sütyen ölçünüzü ölçseniz bile, sütyen ile göğsünüz arasında boşluklar, çok sıkı askılar veya düzgün durmayan sütyenler şeklinde rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bu durum, sütyen ölçünüzü belirledikten sonra bile ortaya çıkabilir. Boyutlara ek olarak, sütyenin şekli ve stili de dikkate alınması gereken önemli hususlardır. Artık daha fazla üretici özellikle daha düşük göğüs boyutları için tasarlanmış sütyenler ürettiğinden, tam oturmayan bir sütyen giymenin rahatsızlığına katlanmaya gerek yoktur.

Aşağıda, günlük tişört sütyenlerinden özel günler için push-up sütyenlere kadar, daha küçük göğüsler için en iyi sütyen türlerinin bir listesi yer almaktadır.

Demi-cup Sütyenler

Demi-cup-Sutyenler
Demi-cup Sütyenler

Göğüslerinize biraz daha diklik kazandırmak istiyorsanız, daha ince tasarımı nedeniyle demi sütyen giymeyi deneyebilirsiniz. Bu, arzu ettiğiniz şeyi gerçekleştirecektir. İç çamaşırı, şekillendirici giysiler ve spor kıyafetleri sunan bir işletme olan Leonisa’ya göre, demi kuplar daha küçük çerçeveli kadınlar için harikadır, çünkü çok fazla göğüs örtüsü sağlamazlar, bu da daha büyük bir göğse sahip olma görünümü verir. Timpa Alice Dantel Balenli Demi Sütyen, düşük kesimli ve göğsün alt yarısı için destek sağlarken, aynı zamanda çok kalın dolgulara sahip olmadan göğsü yukarı iter.


Üçgen Sütyen Çeşitleri

Ucgen-Sutyen-Cesitleri
Üçgen Sütyen Çeşitleri

Princesse Tam Tam’a göre üçgen sütyen, çok ağır olmadan yeterli örtücülük sağladığı için daha düşük göğüs ölçülerine sahip kadınlar için en iyi seçenektir. Üçgen sütyenler bir yandan destek sağlarken bir yandan da derin bir göğüs dekoltesi oluşturur. Göğüs kıvrımlarını ve hatlarını sardıkları için daha düşük kesimli üstler ve elbiseler için en iyi seçimdir. Bralet veya balenli sütyen şeklinde olabilen üçgen sütyenler, genellikle daha düşük göğüs ölçüsüne sahip kadınlar için en rahat seçim olarak kabul edilir. SKIMS Fits Everybody Triangle Bralette, 30A bedenden başlayıp 44DD bedene kadar uzanan kapsamlı bir beden yelpazesinde mevcuttur. Sütyen esnek malzemeden üretilmiştir ve bedene tam oturarak kullanıcıya maksimum konfor sağlar.


Tişört Tipi Sütyenler

Tisort-Tipi-Sutyenler
Tişört Tipi Sütyenler

Daha küçük göğüslü insanlar, açık kuplu sütyen giymenin zorluğunu bilirler. Göğüslerinizin boyutuna uymak yerine, kabarırlar ve gömleğinizin garip bir şekilde kaplara dalmasına neden olurlar. Tişört sütyenler bu ikilemi çözer, kıyafetlerinizin altında görünmeden göğsünüzün şekline uyum sağlar (ThirdLove aracılığıyla). Yarım bedenleri ve mükemmel uyumuyla bilinen ThirdLove Sütyenleri kesinlikle paraya değer. En çok satan sütyeni olan 24/7 Klasik T-Shirt Sütyen’in hayranların favorisi olmasının bir nedeni var. Rahat bir uyum için hafızalı köpük ve esnek balen ile her göğüs için mükemmel bir uyum sağlar.


Push-up Sütyenler

Push-up-Sutyenler
Push-up Sütyenler

Daha önce biraz daha gösterişli olması gerektiğini düşündüğünüz bir elbise veya gömlek giydiyseniz, göğsünüze biraz daha hacim katmak söz konusu olduğunda harika bir push-up sütyenin tam da aradığınız şeyi verdiğini zaten biliyorsunuzdur. Push-up sütyenler, çok daha az çabayla daha büyük bir göğüs dekoltesi yanılsaması sağladıkları için göğüslerinizi göğüs bandıyla sarmanın harika bir alternatifidir. Clovia’ya göre bunun nedeni, kabın alt kısmında bulunan ve göğüsleri bir miktar kaldıran dolgudur. Dobreva Straplez Push Up Cabrio Sütyen, yerinde kalan ve daha büyük bir göğüs görünümü vermek için göğüs dekoltesini yükselten gerçek boyutta bir sütyendir. Halter üstler ve straplez elbiselerle giymek için idealdir.


Balconette Sütyenler

Balconette-Sutyenler
Balconette Sütyenler

Bendon Lingerie’nin belirttiği gibi, balconette demi cup sütyenin kız kardeşidir. Askıları daha geniş aralıklı ve daha çukur kuplu olan balconette sütyenler, geniş veya kare şekilli yakalara sahip kıyafetlerin altına giyilebilir. Tıpkı demi kuplarda olduğu gibi, göğsün alt yarısını destekleyerek üst yarının daha dolgun bir şekle sahip olmasını sağlarlar. Kızları hala yukarıda tutan zarif bir sütyen için Skarlett Blue Entice Balconette Sütyen en iyi adayınızdır. Sütyen, uyumunuzu özelleştirmek için öndeki ayarlanabilir kayışlarla çok çeşitli bedenlere uyar.


Bandeau Sütyenler

Bandeau-Sutyenler
Bandeau Sütyenler

Göğüs boyunca uzanan esnek bir kumaş parçası olan bandeau sütyenler, daha küçük göğüslere sahip kişiler için en rahat sütyenlerden biridir. Üstte ve altta kalın, elastik bir bant bulunan bandeau sütyenler, askıları olmamasına rağmen göğsü tutar (The Better Fit aracılığıyla). Kinyaoyao Seamless Bandeau Padded Bralettes, küçük boy üçlü paket için 14,99$ fiyatıyla tam bir kelepir. Askısız sütyenler, göğüs ölçünüzü istediğiniz gibi ayarlayabilmeniz için çıkarılabilir pedlerle birlikte gelir .5/5 - (8 votes)

Melis

Hello to all followers, my name is Melis, I was born in 1985 in Istanbul. I graduated from Uludag University and Istanbul University Philosophy. I have been producing content about women for a long time and sharing them with my followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *