Lazer Epilasyon - aboutcatdog


Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon:Pek çoğumuzun kadın erkek en büyük sorunudur istenmeyen tüyler. Plaja ya da bir davete gideceğinizde ilk işiniz bacaklarınız tüylendi mi diye bakmak oluyorsa lazer epilasyonla artık tanışmalısınız. 8- 10 seans arası mucizeler yaratan lazer epilasyonla yaklaşık 1 yılda istenmeyen tüm tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Bıyık, yüz, koltuk altı, tüm bacak,  genital bölge, kol, sırt, göğüs ve popo üstündeki tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Ayrıca öyle sanıldığı gibi ağrılı bir işlemde değil. Geleneksel yöntemlerden daha az canınızın yandığı kesin. Lazer epilasyondan sonra cildinizin güneşe maruz kalmamasına dikkat edin çünkü lazer sonrası güneşe çıkmak cilt lekelerine sebep oluyor.

Eğer çıkacaksanız da muhakkak güneş kremi kullanmalısınız. Hamile olduğunuz dönemlerde, bebeğinizi emzirirken hatta emzirmeyi bıraktıktan sonra bir yıl içerisinde lazer epilasyon yapılmıyor. Çünkü bu dönemlerde hormonlar fazlasıyla değişken oluyor bu da zaten tüylenmeye neden oluyor.

Bu süreçte lazer epilasyon yaptırmanın hiçbir faydasını göremezsiniz.60 yaş üstünde de lazer epilasyonun bir faydasını göremeyeceğiniz için bayanlara bu yaştan sonra lazer epilasyon yaptırmayı tavsiye etmiyoruz.

5/5 - (2 votes)

Melis

Hello to all followers, my name is Melis, I was born in 1985 in Istanbul. I graduated from Uludag University and Istanbul University Philosophy. I have been producing content about women for a long time and sharing them with my followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *