Mükemmel Saçlarla Uyanmak için 6 Sır - aboutcatdog


Mükemmel Saçlarla Uyanmak için 6 Sır

Saçlarınız için Mükemmel Saçlarla Uyanmak için 6 Sır : Hayalimiz, yataktan yeni kalkmış çabasız güzelliktir. Aslında bu göründüğü kadar çabasız değildir. Yazın kurutmadan bile çıkılan ıslak saçların ardından, kışın saç bakımında oldukça zorlanıyoruz.. Kışta uyanmak bile çetin bir mücadele gerektirirken, Ayrıca ortalama 40 dakikayı saç şekillendirmeye harcamak sabahın tüm enerjisini tüketir.İşte size sabah güzel saçla uyanmanın 6 sırrı. Ekstra yarım saatle yatak keyfi yapın!

Güzel saçlarla uyanan kadınların sadece dizilerde veya filmlerde göründüğünü sanıyorsunuz, değil mi? Size iyi bir haberimiz var; Hatalısınız! Çünkü bu önerileri uygulayarak kendinizi bir şampuan reklam yıldızı gibi hissedebilirsiniz.

Önce şu temel kuralları unutmayın:

  1. Akşam Duşu

Sabah alınan duş sonrası tam kurumayan saçlarla dışarı çıkmak hastalığın habercisidir. Sabahları duştan sonra hemen saçlara şekil vermek de saatlerinizi alır.Bu nedenle kışın, güzel saçların en basit sırrı akşamdan alınacak duş olacaktır.

  1. Büyük Karar

Saçınızı nasıl şekil vereceğinizin kararını akşamdan alın ve uygulayın. Büyük anne yadigar sırrı olan doğal dalgalar istiyorsanız saçlarınızı örüp uyuyun. Uyandığınızda örgüyü açıp 10 dakikada  son dokunuşları yapınız. Sabah Victoria’s Secret melekleri  imzalı ‘bombshell’ dalgalarıyla uyanmak istiyorsanız, bunun  sırrı ise gevşek bir topuz. Son olarak düz saçtan vazgeçemiyorum diyorsanız,  o zaman saçınızı tek bir tarafta toplayın ve ipek bir eşarpla sarın, düşmemesi için de tel tokalarla sabitleyin.

  1. Sabah Taramak Hatalı

Kışın saçınıza yapabileceğiniz en yanlış şey,onları  sabah taramadır. Kışın her durumda elektriklenmeye müsait olan saçlarınızı sabahtan tararsanız tüm gün elektrikli saçlara maruz kalırsınız. Oldukça  rahatsız edici bu durumdan kurtulmak için sabah saçınıza fırçayı değdirmeyin.

  1. Ertesi Gün Saçı

Şehir efsanesi olmaktan çok, mucize olarak nitelendirebileceğimiz ertesi gün saçının değerini bilin. Kış günlerinde  her gün duş almak oldukça yorucu,saçlar için de fazlasıyla yıpratıcı. Ertesi gün saçının bir tek sırrı var  o da saçı yıkamamak. İlk günden daha hoş görünen ertesi gün saçı biraz yağlandığı için de farklı saç stilleri denemeyi de kolaylaştırıyor.

  1. Prenses Muamelesi

Saten çarşaflarla uyanmanın verdiği tatlı his bir yana saten ve ipek çarşaflar saçlarınıza prensesler gibi bakıyor. Bu çarşaflar gece saçınızın birbirine karışmasına ve saçlarınızın kırılmasına engeldirler. Sabaha  daha güzel saçlarla uyanmak için kendinize ve saçlarınıza prenses gibi davranın.

  1. Bakım Şart!

Cildiniz ve yüzünüzün bakıma ihtiyaç duyması gibi saçlarınız da bakıma ihtiyaç duyar. Bu nedenle saç bakımınıza ve saç maskelerine gerekli önemi verin. Şunu unutmayın ki her saç eşsizdir ve size özeldir, bu yüzden bakımlı ve güzel saçlara sahip olmak istiyorsanız kendi saçınızın uzmanı olmalısınız.

 

Like Post ; ) {?}

Melis

Hello to all followers, my name is Melis, I was born in 1985 in Istanbul. I graduated from Uludag University and Istanbul University Philosophy. I have been producing content about women for a long time and sharing them with my followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *