Orgazm İçin Pozisyon Üstüne Pozisyon Önerileri - aboutcatdog


Orgazm İçin Pozisyon Üstüne Pozisyon Önerileri

Yaşam kalitemizi belirleyen şeylerden birinin de cinsel yaşamımızın gidişatı olduğunu söylemeliyim.Mutlu ve sağlıklı bir cinsel yaşam, kişinin ruhsal haritasını çizen kalemlerden biridir. Ve bu kalemin ne kadar renk yazıp çizdiği ve ne yazıp çizdiği çiftin isteklerine göre belirlenir. Ve her zaman söylüyorum Seks hayatınızın daha keyifli olmasını istiyorsanız, kendinizi size en uygun pozisyonda tutmak için seks pozisyonları arasında geçiş yapmalısınız.

Güç ve sahiplenme göstermenin farklı öneminden dolayı, erkeklerin ve kadınların farklı konumlardan hoşlandıklarını biliyoruz. Bu, erkekler için geçerli olmayan kadın cinsiyet pozisyonlarının anlaşılır şekli ve anlamıdır.

jokey pozisyonu
Dişinin üstte, erkeğin altta olduğunu tahmin etmek zor değildi. Ayrıca dişi gerektiğinde yüzünü erkeğe ya da sırtına çevirebiliyordu. Kocanızın yüzü sizi yeterince uyarmıyor mu? arkanı dön. Ayaklarınız ihmal ediliyorsa yüzünüzü çevirin. Ek olarak, bu pozisyonda daha fazla hız istiyorsanız kontrol edebileceğiniz bir kamçınız var. Arzuya göre artırın. Gücü ve kontrolü seven kadınlar için mükemmel. Kendini kadın seks kölesi olarak görmek isteyen bir erkek için de çok iyi bir pozisyondur.


kelebek pozisyonu
Bu pozisyon misyoner pozisyonundan biraz farklıdır. Kadının sırtı ve kalçası yatağın ayakucunda iken adam dik bir ilişkiye girer. Rahim ağzının uyarılmasının ideal durum olduğu ve orgazmı teşvik ettiği doğrudur. Erkek çok derine inmez ancak vajina ön duvarından G noktasına ulaşarak kadınların hayalini kurduğu orgazma ulaşmasını sağlar. yapabilme.

misyonerlik durumu
Master of Positions, bu en çok tercih edilenidir. Kadınlar sırtüstü, erkekler ise yüz üstü uyurlar. Ancak bu pozisyonda en mutlu olanlar erkeklerdir. Çünkü kadınlar özgürce hareket edemez ve aklına gelen her şeyi yapamazlar. Penisin vajinanın arka kısmına ulaşmasını kolaylaştırır ki bu tatmin edicidir ancak bazı kadınlar için sıkıcı olabilir. Orgazm oranı yüksektir. Ancak erkekler için güçlerini tam olarak ortaya koyabilecekleri bir konum olduğu için yorucu bir iştir. Bu pozisyon genç erkekler için uygundur. Ayrıca erkek kadını rahat bir şekilde öpebilir, böylece her iki taraf da mutlu olabilir.

İkinci Misyonerlik Durumu
Misyonerlerin aksine, kadınlar ayaklarını erkeklerin omuzlarına koyarlar. Bu pozisyonda penis vajinanın derinliklerine nüfuz eder ve G noktasını uyarır. Öte yandan, erkekler için hareketi daha rahat hale getirir, ancak erkekler genellikle hızlı orgazm oldukları için uzun süreli seks için uygun olmayabilir.

X konumu
Bu biraz daha karmaşık bir pozisyon. Bir erkek ve bir kadın karşı karşıya gelir. Bacakları makas gibi iç içedir. Kısacası misyonerlerle yan yanayız diyebiliriz. Pozisyonun esnek vücutlar için uygun olduğunu belirtmekte fayda var. Bunun nedeni hareketliliğin biraz kısıtlı olması ve penisin vajina ile daha az teması olmasıdır. Ancak bacak bacak üstüne atma, bacakların sürekli birbirine karışması, garip bir kahkahayla karşılanan bir kavuşmaya yol açar.

köpek stili doggy pozisyonu
Bu duruş erkekler için rahat ama kadınlar için rahatsız edicidir. Yumurtalıklara çok fazla baskı yapar bu rahatsız edici ve hatta acı verici olabilir.Adından da anlaşılacağı gibi bu pozisyon kadının köpek uzuvları gibi dört ayak üzerinde durduğu ve erkeğin seks yapmak için kadının arkasında durduğu bir pozisyondur.

Kaşık pozisyonu

Hep diyoruz ya kadının sevişmede sevildiğini hissetmesi lazım; çünkü daha duygusal diye, işte bu pozisyon tam da kadına göre. Kadın ve erkek yan yana yatıyorlar. Her ikisi de aynı yöne doğru bakıyor. Erkek, kadına arkadan yaklaşıyor. Orgazm açısından en elverişli pozisyon değil ama sarılarak ilişkiye girmekten hoşlananlar için birebir. Erkeklerse bu pozisyonu biraz yumuşak buluyorlar ve biraz da kolaycı.


Ayakta

Kadının zevk aldığı bir pozisyon bu çünkü hem sıkı bir sarılma var hem de penisin vajinaya erişimi tam. Kadın ve erkek yüz yüze duruyor. Kadın bacaklarıyla erkeği sarıyor erkek bir duvara yaslanmış oluyor. Kaslı erkekler için ve partnerini zorlamaya bayılan kadınlar için favori pozisyonlardan biri. Kısa süre sonra güç kullanımından bacaklar titremeye başlıyor ve adrenalin yüksek kalıyor.  Erkek güçsüzse düşme ihtimalini göz önünde bulundurmakta fayda var.

Biz cinsel terapistler size kadının güçlükle ulaştığı mutlak orgazm ve keyifli bir birleşme için bazı teknikler de öneriyoruz tabi. İşte bunlardan bazıları :

Aynı hizada ilişki

Misyoner pozisyonuyla başlayan ilişkide erkek kadının içine girdikten sonra kadının bacaklarını,  kendi bacaklarının hizasına getirmesine izin veriyor. Daha sonra vücudunu hafifçe ileri geri kaydırarak ilişkiyi sürdürerek klitorisi uyarıyor. Kadınların klitoral orgazmı için en uygun pozisyonlardan biri olarak görüyoruz bunu ve sertliği yumuşatmak ama etkili kılmak isteyen çiftlere öneriyoruz.

Mutfak tezgahı

Fantezilerin girizgahı olarak kabul ettiğimiz bu pozisyonda da kadın sırtı üstü tezgaha ya da masaya uzanıyor ve erkek ayakta kalarak ilişkiye giriyor. Kontrol erkekte kalıyor ve erkek kadının derinine inebildiği için orgazm kolaylaşıyor. Aperatif orgazm desek yeridir.

Makas pozisyonuMutfak tezgahının aksine burada kontrol kadında oluyor. Erkek sırt üstü uzanıyor ve dizlerini büküyor. Kadınsa ata biner gibi bir bacağı erkeğin kalçasının bir tarafında, diğer bacağı da erkeğin bacaklarının arasında kalacak şekilde oturuyor. İlişkinin hızı, derinliği, baskının miktarını tamamen kadın belirliyor.

İn-kalk pozisyonu

Kadının da erkeğin de ayakta olduğu ve erkeğin kadını kucağına alıp duvardan destek sağladığı pozisyon, kadında da erkekte de iyi bir orgazm sağlıyor. Kaslı bir adam ve taşınabilecek hafiflikte bir kadın ise bu pozisyonun temel taşları. Ayrıca kadın bu durumda kendini hem sahiplenilmiş hem de zapt edilmiş hissetmekten hoşlanıyor.

5/5 - (1 vote)

Melis

Hello to all followers, my name is Melis, I was born in 1985 in Istanbul. I graduated from Uludag University and Istanbul University Philosophy. I have been producing content about women for a long time and sharing them with my followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *