Pürüzsüz Bir Cilt İçin Lazer Epilasyon - aboutcatdog


Pürüzsüz Bir Cilt İçin Lazer Epilasyon

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Lazer Epilasyon.Sıklıkla kadınlar için olsa da erkekler için de artık vücutta bulunan tüyler sıkıntı yaratmaktadır. Bu soruna en yeni çözüm olarak sunulan lazer epilasyon sıklıkla birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Lazer epilasyonlar vücudun çeşitli yerlerine uygulanabilmektedir.

Bu epilasyonlarda önemli olan uzman kontrolünde yapılmasıdır. Kesin bir çözüm için uzmanlar eşliğinde yapılan bu uygulama daha pürüzsüz bir cilt garantisi vermektedir. Tüylerin rengine ve kalınlığına göre kullanılan farklı cihazlar mevcuttur.

Birçok lazer epilasyon merkezi tek bir cihazla uygulamasını yapmaktadır ve kişiler bu uygulamadan kesin bir sonuç alamamaktadır. Bu durumun yaşanmaması adına doğru cihazların bulunduğu merkezlerde bu uygulamayı yaptırmak oldukça önemlidir.

Kusursuz ve ışıltılı bir cilt için her kadının kendine özgü taktikleri vardır. Bazı kadınlar bu konuda oldukça başarılıdır. Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyorsanız öncelikle cildinizi tanımalısınız. Kişi o ana kadar kullandığı ürünleri de gözden geçirmelidir. Seçtiğiniz ürünlerin cildiniz üzerinde olumsuz etkileri varsa bu
ürünü kullanmanıza gerek yok.

Kozmetik Ürünler başlığı altında satışa sunulan ürünler insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. Kozmetik ürünlerin tüm zararlı etkilerini geride bırakarak sağlıklı bir cilde sahip olmak istiyorsanız, evde kendi yöntemlerinizi kullanarak doğal maskeler ve keseler hazırlayabilirsiniz.

SAĞLIKLI CİLT İÇİN DOĞAL PEELING

 • 1 yemek kaşığı çekilmiş kahve
 • 1 yemek kaşığı Aloevera
  jel
 • 1 yemek kaşığı beyaz kil

Bir eksfoliantı doğal hale getirmek için , 1 yemek kaşığı çekilmiş kahve 1 yemek kaşığı aloe vera jeli ve 1 yemek kaşığı beyaz kil ekleyin. Hazırladığımız maskeyi cildimize masaj yaparak yedirelim. Bu adımdan sonra cildimizi ılık suyla durulayalım.

SAĞLIKLI CİLT İÇİN DOĞAL MASKE TARİFİ

 • yemek kaşığı yulaf ezmesi
 • 1 yemek kaşığı el kremi
 • 3 yemek kaşığı ılık su
 • 1 yemek kaşığı mısır unu

Doğal maskeler yapmak için önerilen tüm malzemeleri geniş bir kapta karıştırıyoruz. Bu aşamadan sonra hazırladığımız karışımı cilde masaj yaparak iyice besleyeceğiz, cildimize biraz mısır unu döküp ovma
yapacağız. Tüm bu adımları tamamladıktan sonra cildimizi ılık suyla temizleyeceğiz.

SAĞLIKLI VE PARLAK BİR CİLT İÇİN BAL VE BAL MASKESİ

 • 1 yemek kaşığı bal
 • 1 yemek kaşığı süt

Eğer cildinizin sağlıklı ve kusursuz görünmesini istiyorsanız, sütlü bal maskesi tam size göre.

Maske yapmak için bala süt ekliyoruz ve cildimize güzelce masaj yapıyoruz. Maskedeki bal, lekelerin görünümünü azaltır. Süt ise cildin yenilenmesine ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

5/5 - (1 vote)

Melis

Hello to all followers, my name is Melis, I was born in 1985 in Istanbul. I graduated from Uludag University and Istanbul University Philosophy. I have been producing content about women for a long time and sharing them with my followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *