Saçınızı Renklendirin - aboutcatdog


Saçınızı Renklendirin

Saçınızı Renklendirin : Tek düzelik ve aynaya baktığımızda sürekli aynı saçı görmek bazen değişikliğe ihtiyacımız olduğunu hissettirir. Özellikle de son zamanlarda çeşit çeşit renkleri kapsayan ve tek bir renkle yetinmeye gerek kalmayan bir ürünle tanıştık. Fakat yeni ve rengarenk olmasının yanı sıra bazen zararlı mı, saçlarım zarar görür mü diye de   düşünmeden edemiyor insan. İşte bütün bu soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Saç tebeşirleri farklı bir görünüme sahip olmak  için  kuaförlere gidip çok  para harcamadan da 12 ile 24 renk boyadan oluşan hazır tebeşirlere 100 TL’ye sahip olup saçlarınızı renklendirebilirsiniz. Çok daha hesaplı olan bu saç renklendirme ürününü, pratik bir şekilde  uygulayabilirsiniz.

Renk renk çeşitleriyle farklı bir görünüme kavuşmanızı sağlayan bu ürünün uygulaması çok basit olmakla beraber ilave karışımlar hazırlamak zorunda kalmıyorsunuz. Öncelikle, saçlarınızı boyarken üzerinize boya bulaşmaması ve ellerinizde kalmaması için, boynunuza kullanmadığınız bir havlu sererek ve ellerinize eldiven takarak önlem alabilirsiniz.

Saçınızın boyamak istediğiniz bölümünü birkaç parçaya ayırarak ve tebeşiri kullanacağınız kısmını ılık suyla ıslatarak boyama işlemine başlayabilirsiniz. Saçlarınızın yıpranmasını istemiyorsanız suyun ılık olmasına dikkat edin. Ayırdığınız bir tutam saçınızı ıslatarak ince bir tarakla 1-2 defa tarayın ve sonrasında saç tebeşirinizi aşağıdan yukarıya doğru uygulayın.

Bu şekilde küçük tutamlar halinde saçınızı istediğiniz renklere boyayabilirsiniz. Ve ardından kurumasını bekleyin. Rengin sabitlenmesi için saçınız kuruduktan sonra saç düzleştiricisiyle birkaç kere düzleştirin. Diğer bir önemli nokta da saçınızı düzleştirdikten sonra taramayınız.

Bu işlem boyanın dağılmasına sebep olur. Daha sonra saçınıza dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Böylece renkli saçlarınızı 2 gün boyunca kullanabilirsiniz.

5/5 - (3 votes)

Melis

Hello to all followers, my name is Melis, I was born in 1985 in Istanbul. I graduated from Uludag University and Istanbul University Philosophy. I have been producing content about women for a long time and sharing them with my followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *