Tunus İşi Örgü Nasıl Örülür ? - aboutcatdog


Tunus İşi Örgü Nasıl Örülür ?

Diğer kumaşlardan genel farkı tersten yapılmış olmasıdır. Tunus işi sanılanın aksine pratik yaptıkça kolaylaşan bir dokuma modelidir. Tunuslu işçilerin yardımıyla çeşitli dokumalar yapılıyor. Bu örgü modelini öğrenerek bir çok hediye yapabilir ve sevdiklerinize özel günlerde onları mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda Tunus işi örgü modeli yardımıyla çocuklarımıza birbirinden güzel hırkalar ve kazaklar örebiliriz.

Tunus İşi Örgü Nasıl Örülür

Tek yapmanız gereken Tunus işi dokumayı öğrenmek ve Tunus dokumacılığının inceliklerini öğrenmek. Bildiğiniz gibi dokuma sanatında her şeyin bir inceliği ve bir tarzı vardır. Siz de bu inceliği ve kendi dokuma estetiğinizi katarak eşsiz ve harika örgüler oluşturabilirsiniz.

Tunus dokumacılığı herkesin kullandığı bir dokuma modeli değildir. Genel olarak uzun süredir örgü ören ve triko denizinde iyi bir kaptan olmuş kişilerin favori modelleri arasındadır.

Örgü uçsuz bucaksız bir denizdir. Bu nedenle örgü örmenin birçok yolu vardır. Tunus dokumaları bu dokuma modellerinden sadece bir tanesidir. Ama burada sadece örgü ile ilgili teorik bilgilere ulaşıyorsunuz. Daha önce de söylediğim gibi, dokuma hakkında pratik bilgi, teorik bilgi kadar önemlidir.

Pratik bilgi, hayattaki en temel şeylerden biridir. Öğreneceğiniz pratik bilgilerle hem kendi elinize hız kazandıracak hem de örgü mantalitesini geliştireceksiniz. Bildiğiniz gibi dokuma, yaratıcılığın temelinde doğar. Tunus örgü modelini öğrendiğinizde bu örgü modeli ile ne yapacağınıza kendiniz karar veriyorsunuz.

Örgü modelini öğrenirken ilk düşündüğüm şey ne yapabilirim diye düşündüm. bu desen. ve bununla ilgili
farklı rüya gördüm. Beni rahatlatır ve hayal gücümü geliştirmeme yardımcı olur. Sonra işe koyulur bu örgü modeli ile harikalar yaratırdım. Konuyla ilgili bu tür düşüncelerle birçok örgü modeli yapılabilir.

Tunus örgü motifi ile örülebilecek sayısız şey var ama genel bir örnek vermek gerekirse güzel bir atkı, eşsiz bir kazak, güzel bir kazak. bir şapka ya da iyi bir yelek. Bu kumaş yoğun ve zarif olduğu için kişiyi soğuktan tamamen korur.

Dokunmanın asıl amacı bizi kışın soğuğundan korumaktı. Örgü ördüğünüz kişinin sizin ördüğünüz kıyafetlerle içinin ısınması çok duygusal ve farklı bir duygu. Aşağıdaki adımları izleyerek Tunus Web Temasını öğrenebilir ve sizin için önemli olan konularda bize geri bildirimde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda deneyimlerinizi bizimle ve web sitemizin diğer ziyaretçileriyle paylaşabilir ve web sitemiz üzerinden doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Melis

Hello to all followers, my name is Melis, I was born in 1985 in Istanbul. I graduated from Uludag University and Istanbul University Philosophy. I have been producing content about women for a long time and sharing them with my followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *